Skip links

Aquapalace Praha

Spolupracovali jsme s Aquapalace Praha na implementaci softwarových řešení pro jejich provoz, zahrnující efektivní správu zpoplatněných zón, řízení přístupu zaměstnanců či propojení s hotelovým komplexem.


Největší aquapark v ČR

Jsme hrdí na naši úspěšnou spolupráci s Aquapalace Praha, renomovaným a zároveň největším aquaparkem v ČR.

Společně jsme realizovali instalaci softwarových řešení, která umožňují plynulý provoz a správu komplexních služeb v areálu aquaparku.

Díky našim softwarovým řešením může Aquapalace Praha nejen efektivně spravovat zpoplatněné zóny ve svém areálu, ale zároveň systém umožňuje řízení přístupu zaměstnanců do služebních prostorů včetně vyhodnocení docházky. Spolupracujeme také na propojení s přilehlým hotelovým komplexem, což umožňuje hotelovým návštěvníkům vstup do aquaparku podle předplacených služeb.

Pro usnadnění pohodlného vstupu a pohybu návštěvníků v areálu aquaparku jsme instalovali a spravujeme řízený systém s turnikety.

Zajišťujeme také dostatečný počet pokladen a samoobslužných automatů a kiosků pro rychlou a efektivní obsluhu zákazníků. Bezhotovostní platby jsou také k dispozici pro občerstvení a další služby uvnitř areálu. Pro pravidelné návštěvníky jsme připravili systém abonentních účtů, který jim poskytuje výhody a jednoduchou správu svých plateb.

V rámci spolupráce jsme také vytvořili řešení pro optimální provoz šaten. Elektronické zámky ovládají skříňky a úschovné boxy ve šatnách, a to s ohledem na vytížení jednotlivých zón. V neposlední řadě jsou naše softwarová řešení jsou podpořena výkonným CRM systémem, který pomáhá Aquapalace Praha v marketingovém plánování a komunikaci se svými zákazníky.