Skip links

Bojkovice

Moderní letní koupaliště a volnočasové centrum v Bojkovicích.


Venkovní areál letního koupaliště a volnočasového centra v Bojkovicích je vybaven moderními technologiemi, které zajišťují pohodlný vstup, bezhotovostní platby a rychlé vyrovnání útraty.

Letní koupaliště a volnočasové centrum v Bojkovicích je skvělým místem pro zábavu a relaxaci. Stejně jako kryté bazény či aquaparky, i tento venkovní areál je vybaven moderními technologiemi, které přináší komfort a pohodlí návštěvníkům.

Pro snadný a rychlý vstup do areálu jsou k dispozici elektronické RFID náramky. Ty nejen umožňují návštěvníkům přístup, ale také usnadňují bezhotovostní nákupy občerstvení a dalších služeb uvnitř areálu. Při opouštění areálu návštěvníci využívají turnikety vybavené jednotkami pro čtení a odběr RFID náramků – tento systém zajišťuje snadnou a efektivní kontrolu výstupu z areálu.

Samoobslužné pokladny jsou dalším prvkem usnadňujícím návštěvu a urychluje vyrovnání útraty před odchodem z areálu.  Díky výhodám moderních technologií a konfiguraci systému může letní koupaliště a volnočasové centrum v Bojkovicích poskytovat různé režimy vstupného, které vyhovují jak místním návštěvníkům, tak i turistům. Každý si může vybrat ten nejvhodnější tarif a využít nabízených možností a aktivit.