Skip links

Hala Polárka

Hala Polárka je moderní sportovní hala v rámci multifunkčního komplexu ve Frýdku-Místku. Nabízí širokou škálu sportovních aktivit, včetně zimního bruslení a letních míčových sportů, a slouží také jako prostor pro kulturní akce.


Víceúčelová sportovní hala Hala Polárka ve Frýdku-Místku

Hala Polárka je víceúčelová sportovní hala, která se nachází ve městě Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji.

Byla postavena v roce 2014 jako náhrada za původní halu VSH Frýdek-Místek. Během zimních měsíců slouží Hala Polárka jako ledová plocha pro hokejisty, krasobruslaře a také jako místo pro veřejné bruslení. V letních měsících poskytuje prostor pro různé míčové sporty.

Kromě sportovního využití se v Hale Polárce také konají koncerty a další kulturní akce. Hala disponuje kapacitou téměř 3 000 míst.

Hala Polárka je součástí komplexu zařízení provozovaných společností SPORTPLEX, která se stará o její provoz a správu.

Vysokokapacitními turnikety

Vstup do haly je možný přes dva vchody, které jsou vybaveny celkem 10 vysokokapacitními turnikety. Ty umožňují vstup pomocí RFID identifikátorů abonentů společnosti SPORTPLEX, stejně jako pro jednorázové návštěvníky. Pro snadné odbavení návštěvníků kulturních akcí je systém v hale propojen se systémy externích prodejců vstupenek na kulturní a sportovní akce. To znamená, že je možné akceptovat vstupenky prodané prostřednictvím těchto třetích stran.