Skip links

IQLandia

IQLandia je vědecké muzeum, které nabízí interaktivní vzdělávací expozice, ukázky a experimenty. Jeho cílem je poskytnout návštěvníkům jedinečný zážitek a možnost objevovat svět vědy prostřednictvím interaktivních aktivit.


EPOS

Pro zajištění pohodlného a efektivního provozu muzea bylo dodáno komplexní řešení EPOS.

Toto řešení zahrnuje vstupní systém do muzea, pokladní pracoviště a samoobslužný automat pro prodej vstupenek. Díky tomu mají návštěvníci možnost zakoupit si vstupenky rychle a pohodlně při vstupu do muzea.

Systém také zahrnuje zpoplatněné parkování. Vjezd na parkoviště je vybaven speciálními stojany, které umožňují obsluhu jak osobních vozidel, tak autobusů. Prodejní automat v kombinovaném režimu slouží jako prodejní automat vstupenek a automat pro úhradu parkovného. Tímto způsobem je zajištěna pohodlná platba za parkování přímo na místě.

Díky komplexnímu řešení EPOS je návštěva IQ Landie ještě pohodlnější a efektivnější. Návštěvníci mohou snadno zakoupit vstupenky a provést platbu za parkování, čímž si ušetří čas a mohou se plně soustředit na objevování a učení se prostřednictvím fascinujících expozic a experimentů, které muzeum nabízí.